Το YET συμμετείχε σε ημερίδα της Μονάδας Καινοτομίας και Επιχειρηματικότητας (ΜΟΚΕ) του ΤΕΙ Σερρών, που πραγματοποιήθηκε την Δευτέρα 12 Δεκεμβρίου. Την εκδήλωση με θεματική “Καινοτόμα Μοντέλα & Πρακτικές Νεανικής Επιχειρηματικότητας” παρακολούθησαν 160 άτομα, σπουδαστές και απόφοιτοι του ΤΕΙ Σερρών, επιχειρηματίες κ.ά.. Είναι ιδιαίτερη η χαρά μας να συνεργαζόμαστε με δυναμικές και δημιουργικές ομάδες της Ελληνικής Ακαδημίας και Έρευνας.
![](https://yet.org.gr/wp-content/uploads/YET-AI4Agri-1st-Newsletter-07.2024-Cover-300x188.png)
AI4AGRI EU Project 1st Newsletter
Συναρπαστικά νέα από το AI4AGRI! Είμαστε ενθουσιασμένοι που μοιραζόμαστε την πρώτη έκδοση του Ενημερωτικού Δελτίου AI4AGRI, που σηματοδοτεί ένα σημαντικό ορόσημο στην αποστολή μας να