Η εκδήλωση του ΥΕΤ για το Νοέμβριο του 2009 ήταν αφιερωμένη σε μια επιχειρηματική προσπάθεια που ξεκίνησε από μια παρέα φοιτητών στην Θεσσαλονίκη. Σήμερα το project Fititis έχει εξελιχθεί σε εκδοτική / διαφημιστική εταιρία και διαθέτει 2 “στέκια” καφέ για το κοινό του. Τη παρουσίαση της εξέλιξης αυτού του project έκανε η κα Σκουφά Ευγενία από την ομάδα του Fititis.gr
![](https://yet.org.gr/wp-content/uploads/YET-AI4Agri-1st-Newsletter-07.2024-Cover-300x188.png)
AI4AGRI EU Project 1st Newsletter
Συναρπαστικά νέα από το AI4AGRI! Είμαστε ενθουσιασμένοι που μοιραζόμαστε την πρώτη έκδοση του Ενημερωτικού Δελτίου AI4AGRI, που σηματοδοτεί ένα σημαντικό ορόσημο στην αποστολή μας να